سوالات متداول

خانه/سوالات متداول
سوالات متداول1398/11/17 12:14:47
آیا کالاهایی که در سایت زومیکس بفروش می رسد اصل هستند؟1398/11/17 12:07:38

تمامی محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی زومیکس اصل بوده و زومیکس اصالت محصولات خود را تضمین می نماید. برای حفظ تنوع کالائی و پاسخ به نیاز همه اقشار جامعه، تعدادی از کالاهای ارائه شده توسط تولید کننده اصلی تولید نشده است و با قیمتی پایین تر از قیمت اصلی بفروش میرسد، لذا به منظور شفافیت بیشتر و حفظ حقوق مشتریان در انتخاب بهتر ، این کالا ها با نشان غیر اصل مشخص شده اند.

بنابراین، تنها در صورتی که کالایی نشان غیر اصل نداشته باشد ، زومیکس اصالت این کالاها را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند.

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت می‌کنند و اسامی آنها در سایت این وزارت‌خانه ذکر شده، باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند.

بنابراین گارانتی اینگونه شرکت‌ها، گارانتی معتبر محسوب می‌شود.

به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی‌نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند.

تمامی محصولات ارائه شده در وب‌سایت زومیکس توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند.

لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی‌کننده مربوط است و زومیکس هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

بنابراین کلیه کالاهایی که در زومیکس عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کارکرده و یا غیراصلی در سایت زومیکس به فروش نمی‌رسد مگر این که با برچسب غیر اصل مشخص گردد.

از این رو است که زومیکس اصل بودن همه محصولات موجود در وب‌سایت را تضمین می‌کند.

خرید سریع از زومیکس چگونه است؟1398/11/16 13:24:06

به منظور تسریع در مراحل خرید از فروشگاه اینترنتی زومیکس ، شما میتوانید با کلیک بر روی گزینه ی خرید سریع ، مستقیما با اپراتور های بخش فروش ارتباط برقرار کرده و پس از انتخاب کالا ، خرید خود را نهایی نمایید.

آیا پرداخت اینترنتی وجه در سایت زومیکس امن است؟1398/11/15 14:54:59

پرداخت اینترنتی به گونه‏‌ای طراحی شده که امن و راحت باشد. برای خرید از فروشگاه آنلاین زومیکس هنگام ، پرداخت اینترنتی برای اطمینان از امنیت پرداخت خود در قسمت آدرس بار در مرورگر وب خود مطمئن باشید که از پروتکل امن https استفاده می شود. قبل از ورود اطلاعات از وجود قفل طلائی رنگ در قسمت بالا و سمت راست صفحه مرورگر وب خود مطمئن شوید، در صورت عدم مشاهده این قفل از وارد کردن اطلاعات کارت خود خودداری کنید . برای ورود اطلاعات کارت خود حتماً از صفحه کلید مجازی موجود استفاده کنید .

آیا قیمت های سایت به روز است؟1398/11/15 14:51:16

بله، ما همواره تمام سعی خود را انجام می دهیم تا وضعیت قیمت و موجودی سایت به روز باشد و این سیاست آلیار است که با کادری مجرب همواره در حال به روز رسانی اطلاعات سایت می باشند.

با است