مشتریان گرامی سایت زومیکس شما می توانید با وارد کردن شماره تلفن همراه ، آدرس ایمیل یا شماره فاکتور خرید ، کد پیگیری مرسوله خود را دریافت کنید. با وارد کردن کد پیگیری دریافت شده در سایت پیگیری مرسولات پستی میتوانید از روند ارسال مرسوله خود باخبر شوید.پیگیری سفارشات ارسالی

بسته بندی و ارسال سریع و مطمئن

دوستان عزیز ضمن قدردانی از خرید شما و آرزوی تجربه خریدی لذت بخش از فروشگاه اینترنتی زومیکس، به اطلاع شما عزیزان میرسانیم که پس از ثبت سفارش شما و تایید پرداخت توسط بانک عامل، پردازش سفارش شما توسط تیم زومیکس شروع شده و مراحل چاپ فاکتور و آدرس، ضدعفونی طبق پروتکل های بهداشتی ستاد مبارزه با کرونای کشور، بسته بندی و ارسال به نقطه پستی مبدا انجام می پذیرد. پس از این مرحله شماره پیگیری مرسولات پستی در همین بخش قابل دسترس بوده و با وارد کردن شماره فاکتور یا شماره تلفن خود می توایند کد پیگیری مرسوله خود را دریافت نمایید.

تحویل سفارشات

تحویل درب منزل با سریعترین سرویس پستی

با توجه به پروسه خرید از فروشگاه اینترنتی زومیکس، پس از پرداخت هزینه محصول توسط درگاههای بانکی و تایید پرداخت توسط بانک عامل که نهایتا تا 12 ساعت انجام می پذیرد، محصول بسته بندی شده و تحویل پست مبدا داده می شود، پس از این مرحله با توجه به مسافت پست مبدا با آدرس پستی مشتری، محصول خریداری شده طی یک تا 4 روز کاری تحویل مشتری داده می شود. شما می توانید با استفاده از سرویس رهگیری مرسولات پستی سایت زومیکس کد پیگیری مرسوله خود را دریافت کرده و با استفاده از سایت پیگیری مرسولات پستی از محل دقیق مرسوله خود اطلاع پیدا نمایید.

انتخاب محصول مورد نظر
انجام عملیات خرید از سایت
پرداخت هزینه با درگاههای بانکی
پردازش سفارشات ثبت شده
تحویل بسته ها به نقطه پستی مبدا
تحویل بسته درب منزل