دنیای اپلگیم سنترتجهیزات سرگرمی هواییصوتی و تصویریسلامت و بهداشتی

مشتریان گرامی سایت زومیکس شما می توانید با وارد کردن شماره تلفن همراه ، آدرس ایمیل یا شماره فاکتور خرید ، کد پیگیری مرسوله خود را دریافت کنید. با وارد کردن کد پیگیری دریافت شده در سایت پیگیری مرسولات پستی میتوانید از روند ارسال مرسوله خود باخبر شوید.پیگیری سفارشات ارسالی

دوستان عزیز ضمن قدردانی از خرید شما و آرزوی تجربه خریدی لـذت بخـش از فروشگاه اینترنتی زومیکس، به اطلاع شما عزیزان میرسانیم که پس از ثبت سفارش شما و تایید پرداخت توسط بانک عامل، پردازش سفارش شما توسـط تیـم زومیـکس شروع شده و مراحل چاپ فاکتــور و آدرس، بسته بندی و ارسال به نقطه پستی مبدا انجام می پذیرد. پس از ایـن مرحـله شماره پیگیری مرسولات پستی در همین بخش قابل دسترس بوده و با وارد کردن شماره فاکتور یا شماره تلفن خود می توایند کد پیگیری مرسوله خود را دریافت نمایید.

زومیکس در شبکه های اجتماعی

تحویل سفارشات

با توجه به پروسه خرید از فروشگاه اینترنتی زومیکس، پس از پرداخت هزینه محصول توسط درگاههای بانکی و تایید پرداخت توسط بانـک عــامل که نهایتــا تا 12 ساعـت انـجام می پذیرد، محـصـول بستـه بنـدی شـده و تحویل پست مبدا داده می شود، پس از این مرحله با توجه به مسافت پست مبدا با آدرس پستی مشتری، محصول خریداری شده طی یـک تا 4 روز کاری تحویـل مشتـری داده می شـود. شـما می توانیـد با استفــاده از سرویس رهگیری مرسولات پستی سایت زومیکس کد پیگیری مرسوله خود را دریافت کرده و با استفاده از سایت پیگیری مرسولات پستی از محل دقیق مرسوله خود اطلاع پیدا نمایید.

لینک کپی شد

محصول مورد نظر با موفقیت به لیست علاقه مندی های شما افزوده شد